Dom Aktualności

Zamówienia w fabryce w USA spadły w kwietniu

dobra jakość Wodoodporne suche torby na sprzedaż
dobra jakość Wodoodporne suche torby na sprzedaż
Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Zamówienia w fabryce w USA spadły w kwietniu

Zamówienia w fabryce w USA spadły w kwietniu

Nowe zamówienia na towary wyprodukowane w USA spadły w kwietniu, a przesyłki spadły najwyżej w ciągu dwóch lat, co wskazuje na słabość działalności produkcyjnej, która może podciąć szerszą gospodarkę.

Zamówienia na towary fabryczne spadły o 0,8 procent, zmniejszone przez łagodny popyt na sprzęt transportowy, komputery i zamówienia elektroniczne oraz metale pierwotne, podał we wtorek Departament Handlu. Dane za marzec zostały zrewidowane w dół, aby pokazać wzrost zamówień w fabryce o 1,3 procent zamiast 1,9 procent, jak wcześniej informowaliśmy.

Przesyłki towarów przemysłowych spadły w kwietniu o 0,5%, co stanowi największy spadek od kwietnia 2017 r., Po wzroście o 0,2% w marcu.

- Reuters

PRZEMYSŁ ZDROWOTNY
CVS, aby rozwinąć sklepy HealthHub

CVS Health poszerza zakres usług zdrowotnych, planując dodanie dietetyków, sprzętu medycznego i miejsca na okazjonalne zajęcia jogi do 1500 sklepów w ciągu najbliższych kilku lat.

Sieć drogerii powiedziała we wtorek, że rozszerzy model sklepu, który niedawno przetestował. Jego sklepy HealthHub będą miały około dwa razy więcej miejsca na opiekę zdrowotną niż inne lokalizacje i będą miały na celu pomoc osobom cierpiącym na choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca.

„Ostatecznym celem jest zwiększenie liczby usług zdrowotnych w społecznościach ludzi, w których mogą oni uzyskać do nich dostęp w ramach codziennego życia” - powiedział wiceprezes CVS Health Alan Lotvin.

Firma zaczęła testować zmiany w Houston pod koniec ubiegłego roku i w tym roku doda więcej do tego rynku, a także rozszerzy działalność na Atlanta, Filadelfię i Tampę. Przedstawiciele CVS twierdzą, że spodziewają się uruchomić 1500 sklepów HealthHub do końca 2021 roku.

- Associated Press

RIDE HAILING
Uber podlega federacji
dochodzenie podatkowe

Uber Technologies jest badany przez amerykańskie organy podatkowe i powiedział, że jego potencjalne obciążenia podatkowe na wielu kluczowych rynkach mogą ulec zmianie.

Niedawno notowana firma informacyjna poinformowała we wtorek, że IRS analizuje lata podatkowe za lata 2013 i 2014. Uber dodał, że jest on badany przez inne organy podatkowe stanowe i zagraniczne, a jego ulgi podatkowe mają zostać obniżone z powodu „pozycje cen transferowych”.

Ceny transferowe dotyczą transakcji towarów i usług wśród korporacyjnych spółek zależnych i czasami były postrzegane jako sposób na przeniesienie dochodów do jurysdykcji o niskich podatkach.

Podczas gdy Uber powiedział, że wierzy, że ma odpowiednie kwoty, które zostały zarezerwowane w odpowiednich jurysdykcjach, lata podatkowe od 2010 do 2019 roku mogłyby zostać dostosowane na wielu kluczowych rynkach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii i Indiach.

Bloomberg

RÓWNIEŻ W BIZNESIE

Zarząd Renault nie podjął decyzji w sprawie planowanej fuzji Fiata Chryslera we wtorek, przedłużając dyskusje na drugi dzień po tym, jak jego partner, Nissan Motor, stawił opór wobec transakcji. Dyrektorzy francuskiego producenta samochodów „postanowili kontynuować z zainteresowaniem badanie możliwości takiego połączenia i rozszerzyć dyskusję na ten temat”, oświadczyła rada Renault. Kolejne spotkanie zaplanowano na środę. Fiat Chrysler zaproponował w zeszłym tygodniu połączenie 50-50 w ramach holenderskiej spółki holdingowej. Ale długoletni partner Renault, Nissan, oparł się, podczas gdy najpotężniejszy udziałowiec Renault - rząd francuski - przedstawił listę wymagań dotyczących miejsc pracy i zarządu.

Upadek kanadyjskiej giełdy kryptowalut QuadrigaCX wywołał śledztwo w agencjach amerykańskich. FBI, Biuro Prokuratora Okręgowego w Kolumbii i sekcja ds. Przestępczości komputerowej i własności intelektualnej Departamentu Sprawiedliwości prowadzą sondę, zgodnie z oświadczeniem z 3 czerwca na stronie internetowej FBI. QuadrigaCX zamknięto w styczniu po śmierci założyciela Geralda Cottena, pozostawiając około 115 000 klientów z kieszeni za około 195 milionów dolarów w kryptowalutach i gotówce. Właściciel giełdy Quadriga Fintech Solutions jest w stanie upadłości w Kanadzie.

Po raz pierwszy amerykańscy dorośli spędzą w tym roku więcej czasu, korzystając ze swoich urządzeń mobilnych, niż wydadzą na oglądanie telewizji, zgodnie z eMarketer. Około 70 procent tego czasu będzie wydawane na smartfony. Zmiany w użyciu mają ogromne reperkusje dla wszystkich, od tradycyjnych firm medialnych po twórców aplikacji. Supremacja smartfonów oznacza, że ​​oglądanie filmów przesuwa się na przykład z telewizorów i urządzeń mobilnych. Czas telewizyjny dorosłych Amerykanów spadnie w tym roku o dziewięć minut, ale czas nagrania cyfrowego wideo wzrośnie o osiem minut, szacuje eMarketer.

- Z serwisów informacyjnych

JUŻ DZISIAJ

8:15: ADP publikuje wyniki badania zatrudnienia w maju.

10 rano: Institute for Supply Management publikuje indeks sektora usług za maj.

14.00: Rezerwa Federalna wydaje beżową książkę.

Powiadomienia e-mail o gospodarce i biznesie

Ważne wiadomości e-mail z wiadomościami na temat zagadnień związanych z gospodarką i biznesem.

Rejestrując się, wyrażasz zgodę na nasze Warunki użytkowania i politykę prywatności

Inni opowiadają historie. Odkrywamy je.

Oferta ograniczona czasowo: Uzyskaj nieograniczony dostęp cyfrowy za mniej niż 1 USD / tydzień.

Pub Czas : 2019-06-05 19:50:54 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
China Kingmate Packing Products Factory

Osoba kontaktowa: Mr. Bryan Zhao

Tel: 86--13527922992

Faks: 86-0769-81615686

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)